Menu kanapkowe

Kanapki – przykładowe menu

Kanapki  I

Kanapki II

Kanapki III

 

Brak czasu na (wartościowy) posiłek?

 

Charakterystyczny dla współczesności jest fakt, że coraz mniej czasu mamy na zajmowanie się tak prozaicznymi czynnościami jak przygotowywanie posiłków. Z drugiej strony – coraz silniejsza jest presja społeczna, aby jeść zdrowe, wartościowe dietetycznie pokarmy. Na szczęście nawet spędzając większą część dnia na wypełnianiu obowiązków służbowych, nie jesteśmy skazani na typowy fast food i różne wariacje na jego temat.

 

„Typowa” przekąska – nietypowo

 

Rozwiązaniem mogą być bowiem…kanapki. Choć przywodzą one na myśl czasy szkoły podstawowej i znienawidzonych, nudnych drugich śniadań, to wszystko zależy od sposobu przygotowania. Menu kanapkowe w firmie Gastro Center może budzić tylko pozytywne skojarzenia a także…apetyt. Decydując się na zamówienie kanapek z oferty mamy kilka możliwości. Każdorazowo kanapki składają się z najlepszych jakościowo produktów. W ramach trzech głównych wariantów znajdziemy na przykład dekoracyjne sandwicze z wędzonym łososiem norweskim i limonką czy z cammembertem i winogronem, z pastą serową i orzechem, a nawet…z serem pleśniowym i kiwi.

 

Do każdego zestawu kanapek (w liczbie czterech sztuk) dodawana jest również sałatka – po porcji na osobę, do wyboru m.in. makaronowy wariant z tuńczykiem lub z nowalijkami, sałatka hawajska o wytrawno – słodkim smaku (zasługa połączenia ananasa z wędzonym kurczakiem), a także klasyczna sałatka ziemniaczana z jajkiem, warzywami oraz majonezem. Oczywiście by oferta posiłku była kompletna potrzebny jest też napój. I tutaj catering kanapkowy nie zawodzi – można zdecydować się zarówno na zimne napoje – wodę czy sok owocowy, jak i kawę czy herbatę, rzecz jasna z niezbędnymi dodatkami.

 

Kanapki i sałatki zamawiane w ramach cateringu Gastro Center to gwarancja zadowolenia. W ofercie znajdą coś dla siebie zarówno wielbiciele klasycznych, jak i pozornie nietypowych kompozycji smakowych. Również osoby dbające o linię nie powinny mieć problemu z wyborem. Warto bowiem zauważyć, iż połączenie kanapek z sałatką jest równie sycące, co pochłaniany w pośpiechu hamburger. A ileż zdrowsze!

 

Poza tym, zamówienie kanapek na przykład do biura może być doskonałą okazją do zintegrowania współpracowników. W końcu niewiele rzeczy zbliża ludzi tak, jak wspólny posiłek. Kwestie praktyczne również nie są bez znaczenia – pracownicy zyskują więcej czasu na spożycie lunchu (a jak wiadomo konsumpcja w pośpiechu szkodzi).

 

CATERING KANAPKI WARSZAWA – trzy proste słowa, a mieszczą w sobie mnóstwo informacji. Jak powszechnie wiadomo nie ma nic lepszego na zaspokojenie głodu jak pożywna KANAPKA. Może być z pieczywa tostowego, mieszanego lub pełnoziarnistego. Dodatki do nich mogą przybierać przeróżne formy. Masło, majonez, wędliny, ryby, wszystkie rodzaje serów – zarówno żółtych jak i białych. Mogą to być warzywa, owoce, musy, dżemy, galaretki, pasty jajeczne, wędzone ryby, a nawet pikle i korniszony.

 

 

CATERING jest w stanie zaserwować wszystkie najlepsze kanapki o jakich myśli klient. Nie ma takiej prośby, której nie mógłby spełnić. Kompleksowa obsługa, którą proponuje na terytorium WARSZAWY jest bardzo szeroka. Oprócz propozycji zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych proponujemy również dostarczanie pysznych KANAPEK, które szybko i skutecznie zaspokoją głód i pozwolą dotrwać z pełnym żołądkiem do obiadu lub kolacji. Szeroki wachlarz smaków, które oferujemy zadowoli niejednego klienta i sprosta wymaganiom nawet wyjątkowym kubkom smakowym.

 

 

Dostarczenie KANAPEK pod wskazany adres to priorytet firm świadczących takie usługi. To do nich należy zadanie dowiezienia świeżych, pysznych i sycących dań w odpowiednim czasie. WARSZAWSKIE KANAPKI to najlepsza metoda na głód w pracy, lub podczas spotkania. To wyjątkowe rozwiązanie dla osób, które mają ograniczony czas. Nie trzeba martwić się o wyjście do sklepu, stanie w kolejkach lub żmudne przygotowywanie w domu. Najlepszym rozwiązaniem będzie wykręcenie odpowiedniego numeru telefonu i zamówienie odpowiedniej ilości KANAPEK z dowolnym dodatkiem.

 

 

KANAPKA to rodzaj przekąski między posiłkami. Można rozróżnić tzw. sandwicze, tartinki lub panini. Znano je już w czasach starożytnych i do tej pory cieszą się olbrzymią popularnością. KANAPKA nigdy nie wyjdzie z mody, zawsze spełni swoje zadanie i pozwoli załagodzić głód i przetrwać do obiadu bądź kolacji, dlatego też firmy CATERINGOWE świadczące usługi gastronomiczne, prześcigają się w ich dekorowaniu.

 

KANAPKI WARSZAWA – to myśl, która dopada ludzi w czasie pracy. Wiele godzin spędzanych w pracy, ciągła gonitwa za pieniądzem i chęć zrobienia kariery to często priorytet. O zdrowych i pożywnych posiłkach pamięta zaledwie co trzeci pracujący. Dlatego też biegniemy z pomocą i oferujemy pyszne KANAPKI w wielu formach smakowych. WARSZAWA to ogromna aglomeracja, ale z naszymi produktami trafimy wszędzie gdzie trzeba, ponieważ nie straszna nam ponura aura, słoneczna spiekota lub siarczysty mróz. Dajemy Państwu gwarancję, że zamówione KANAPKI trafią pod wskazany adres świeże, pyszne i w nienagannym stanie.

 

Kompleksowa obsługa cateringowa, którą proponujemy na terytorium WARSZAWY jest bardzo szeroka. Oprócz propozycji zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych proponujemy również dostarczanie pysznych KANAPEK, które szybko i skutecznie zaspokoją głód i pozwolą dotrwać z pełnym żołądkiem do obiadu lub kolacji. Szeroki wachlarz smaków, które oferujemy zadowoli niejednego klienta i sprosta wymaganiom nawet wysublimowanym kubkom smakowym.

 

WARSZAWSKIE KANAPKI to gwarancja wigoru i siły, która jest bardzo potrzebna w czasie wielogodzinnej pracy.

 

KANAPKA z szynką, pomidorem, majonezem, a może z żółtym serem lub łososiem? To żaden problem. Skomponujemy takie smaki, do których przywykłeś i które uwielbiasz. Nasze KANAPKI nie są rodzajem zapychacza. Mogą śmiało stanowić pełnowartościowe danie. Nie pożałujesz swojej decyzji!

 

Nie musisz się już martwić tym, że zapomniałeś drugiego śniadania do pracy czy szkoły. Szybko zaradzimy twoim problemom dostarczając pod wskazany adres pakiet ulubionych KANAPEK, które przygotowujemy szybko sprawnie i z najlepszych oraz dokładnie wyselekcjonowanych składników. Szybka przekąska w czasie nudnego zebrania lub sympozjum? Pełnowartościowe śniadanie w czasie spotkania w sali konferencyjnej, a może po prostu coś na ząb w czasie spotkania z przyjaciółmi? Najlepsze KANAPKI w WARSZAWIE są w zasięgu ręki. Nie ma się nad czym zastanawiać!