Menu wielkanocne

Świąteczna Oferta Wielkanocna 2015

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu wielkanocnym

Prosimy obejrzeć wszystkie zestawy śniadań wielkanocnych jakie przygotowaliśmy.

Dodatkowo

Do wszystkich Śniadań Wielkanocnych „jajeczko” świąteczne od firmy gratis.

Cena zawiera również dekoracje świąteczne bufetów.

 

Proponujemy do każdego z powyższych menu kawę, herbatę lub/i soki owocowe, wodę mineralną.

 

WIELKANOC WARSZAWA. Nie trzeba wyjeżdżać na wczasy, żeby te piękne rodzinne święta na długo zapadły nam w pamięć. Jak powszechnie wiadomo, WIELKANOC to najważniejsze i najstarsze święto chrześcijaństwa. Obchody religijne WIELKANOCY rozpoczyna odbywająca się wczesnym rankiem procesja i msza. W tym dniu spożywa się uroczyste śniadanie w gronie rodzinnym, poprzedzone składaniem sobie życzeń. I właśnie to uroczyste śniadanie potrafi spędzić niejednej osobie sen z powiek. Wielogodzinne sesje w kuchni, kilkukrotne wizyty w sklepie i długie kolejki, powodują, że ludziom mija ochota na świętowanie. Z pomocą przychodzą firmy cateringowe w WARSZAWIE, które w swojej ofercie mają bogatą ofertę WIELKANOCNĄ.

Święta WIELKANOCNE mają bogatą tradycję. Są niezwykle barwne, towarzyszy im wiele obrzędów. Po wielkim poście – kiedyś bardzo ściśle przestrzeganym – ludzie z niecierpliwością czekali na odmianę. O wielu WIELKANOCNYCH obyczajach pamiętamy także dzisiaj. Dzięki nim świąteczne dni są bardziej radosne. Wspólne malowanie pisanek, lub szukanie „zajączka” to ulubione tradycje kultywowane przez dzieci. Nie można zapomnieć o czasem wielogodzinnych biesiadach przy stole. Wspólna celebracja czasu i radosne nastroje sprzyjają apetytom, dlatego jedzenie znika ze stołów w zawrotnym tempie.

WARSZAWIACY bardzo chętnie korzystają z usług cateringowych, których specjalnie przygotowane menu świąteczne trafi w najbardziej wyrafinowane gusta. Na stole WIELKANOCNYM nie może zabraknąć białej kiełbasy, pysznego barszczu białego, bab drożdżowych, ćwikły z chrzanem i wszelkiego rodzaju ciast. Dzięki firmom świadczącym tego rodzaju usługi, ludzie zaoszczędzą mnóstwo czasu, który mogą spożytkować spędzając go z rodziną lub relaksując się w kinie czy w teatrze.

Wraz z nadejściem wiosny i ciepła, nadchodzi również czas WIELKANOCY, który w WARSZAWIE spędzany jest wyjątkowo aktywnie. W domach lub restauracjach organizowane są spotkania rodzinne, które od pewnego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością.